• Merhaba! Pofuduk Cattery'ye Hoş Geldiniz!

  Ben Feyza Nur ÇELİK World Cat Federation(Dünya Kedi Federasyonu-Almanya)/WCF bünyesinde lisanslı kedi yetiştircisiyim. Cattery(kedi bakım evi)'min ismi "Pofuduk" olup iskoç kedisi(scottish fold/straight) yetiştiriciliği yapmaktayım.

  Asıl mesleğim mühendislik olmakla birlikte kedi yetiştiriciliğine çocukluktan gelen kedi sevgimin zamanla profesyonelleşmeye doğru gitmesiyle başladım. Zaman içerisinde gelişen bu hobim beni lisanslı yetiştiriciliğe ve başkanı olduğum WCF'ye kayıtlı Felinoloji Derneği'ni kurmaya götürdü. Şu anda dört yetişkin İskoç kedimle lisanslı olarak soy takibi yapmakta, yarışmalara katılmakta ve WCF ile paralel çalışmaktayım.

  Yetişkin 4 kedim de Uluslararası kedi yarışmasına katılmış ve üremeye uygun sağlıklı ve standartları en iyi şekilde taşıyan İskoç Kedisi ünvanını almıştır. Kedilerim evimin içinde serbest gezmekte ve bana yoldaşlık etmektedir.Düzenli veteriner kontrolünde olup aşıları tam ve özenle bakılmaktadırlar.

  Amacımız kedi bakımında profesyonelleşmek, sürekli öğrenmek, kendimizi geliştirmek, kedi sevgimizi paylaşacağımız insanlara sağlıklı ve mükemmel standartlarda İskoç yavruları verebilmektir.

  World Cat Federation(Dünya Kedi Federasyonu-Almanya)/WCF ile detaylı bilgiyi http://www.wcf-online.de/ adresinden edinebilirsiniz.
  WCF'ye bağlı Felinoloji Derneği'yle alakalı detaylı bilgiyi http://www.felinolojidernegi.org/ adresinden edinebilirsiniz.
  Erkek kedimiz Marki'yi bu sayfada
  Dişi kedilerimiz Amelie, Taco ve Turta'yı bu sayfada
  Yavru kedilerimize de bu sayfada ulaşabilirsiniz.

  İyi huylu, sakin, canayakın, iyi bakılmış sağlıklı soylardan gelen Safkan kedilerimizden birine sahip olmak isterseniz bize buradan ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımla
  Feyza Nur Çelik